TIP: Chcete byť v TOP Ponuke nehnuteľností na tejto stránke? Kontaktujte nás prostredníctvom tohto formulára!
Nehnuteľnosti Svidník » Okrúhle » Objekty » Polyfunkčný objekt »

MOTOREST S POTRAVINAMI NA PREDAJ, OKRÚHLE

MOTOREST S POTRAVINAMI NA PREDAJ, OKRÚHLE

Popis nehnuteľnosti

NA PREDAJ - EXKLUZÍVNE LEN U NÁS – Polyfunčný objekt - motorest s predajňou potravín vrátane 3 apartmánových bytov v podkroví v obci Okrúhle - výhodná investičná príležitosť !!! Motorest sa nachádza hneď pri hlavnej ceste smer Svidník - Poľsko - 10 min autom z Giraltoviec a cca 30 min z Prešova. Objekt na prízemí pozostáva z dvoch samostatných prevádzok, ktoré momentálne fungujú ako motorest a predajňa potravín. Na poschodí sa nachádzajú 3 apartmánové byty – 1, 2 a 3 izbový, každý z nich o výmere cca 100 m2. Na poschodí je aj spoločenská miestnosť. - celková plocha prevádzkových priestorov na prízemí (motorest a predajňa) 448 m2 - plocha nadzemného podlažia s bytmi 349 m2 - kompletné vybavená kuchyňa (vrátane napr. pec na pečenie pizze, zmrzlinový stroj) - WC pre zákazníkov motorestu (2x), 1 WC pre personál aj so sprchou, WC pre ZŤP - súčasťou objektu aj sklad na tuhé palivo (48 m2) - kúrenie zabezpečené kotlom na tuhé palivo, v komb. so solárnym vykurovaním a krbom - priestory motorestu sú pekne a kvalitne zrekonštruované - motorest sa predáva aj komplet so zariadením a vybavením (bar, stoly, kreslá, sedačky, mraziaci box, TV) - dostatočné parkovacie priestory vpredu pred motorestom hneď z hlavnej cesty - motorest sa dá prevádzkovať okamžite bez akýchkoľvek investícii !! Objekt je kompletne zateplený. Naše služby zahŕňajú ARCHEUS balíček - pomocou ktorého vám zabezpečíme všetko potrebné vrátane profesionálneho právneho a finančného poradenstva až po odovzdanie nehnuteľnosti. Ak máte záujem o obhliadku prípadne potrebujete viac informácii nájdete nás v realitnom centre na Konštantínovej č.12 v Prešove vedľa Geodézie alebo mailom na demcak@archeus.sk, tel. č. 0948 263 567.

Cena: 339 999,00 €

  256,60 €/m2

Kategória: Polyfunkčný objekt - Predaj

Lokalita: Svidník - Okrúhle
(Polyfunkčný objekt - Okrúhle)

Úžitková plocha: 1 325 m2

Dátum aktualizácie: 15.4.2019

Identifikačné číslo: DRKP270PO13

Prefinancovanie: Hypotekárny úver

Kontaktovať makléra

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

ARCHEUS sieť realitných kancelárií

Konštantínova 12 , Bratislava, Prešov, Košice, Bardejov, Zvolen, Poprad, Trebišov, Senica, Ružomberok, Kežmarok, Humenn
0918 Kliknite TU!

Maklér:

Ing. Róbert Demčák
0948 Kliknite TU!


 
 

TopReality.sk s. r. o.
Odborárska 18
91501 Nové Mesto nad Váhom
email: support@topreality.sk

Nie sme realitná kancelária a ani neposkytujeme služby ako realitná kancelária.

Ak sa chcete dozvediet viac o nehnuteľnosti ktorú ste u nás našli osloviť predávajúceho, alebo využiť kontaktný formulár.

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Chcete inzerovať na tomto lokálnom realitnom portáli, treba sa zaregistrovať na nasledovnej adrese www.topreality.sk/registracia.htm ak ste realitná kancelária a máte záujem inzerovať na najväčšej realitnej sieti WebRealGroup.

Je to jednoduché stačí sa zaregistrovať na TopReality.sk a inzeráty sa Vám automaticky dostanú na tento portál bez nutnosti manuálneho spravovania zákazok.

Chcete ešte viac? Vlastný web pre r.k., exporty na ostatné realitné portále, viac info www.realityexport.sk